TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O.

Sortuj:
Aviomarin 50mg tabl. x 5
producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Aviomarin 50mg tabl. x 5

Aviomarin, lek OTC* Dostępny w opakowaniach po 5 i 10 tabletek.   SKŁAD, JAK DZIAŁA AVIOMARIN Substancją czynną leku jest dimenhydramina (jedna tabletka zawiera 50 mg dimenhydraminy), która ma działanie przeciwwymiotne i przeciwuczuleniowe... Więcej

12,83 zł
Calperos 1000 kaps. 1 g 100 kaps.
producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Calperos 1000 kaps. 1 g 100 kaps.

Opis: Calperos 1000Postać: kapsułki twarde Opakowanie: 100 kapsułekSkład:Jedna kapsułka twarda leku CALPEROS 1000 zawiera 400 mg jonów wapnia w postaci 1000 mg wapnia węglanu. Substancje pomocnicze: magnezu stearynian, talk. Skład kapsułki żela... Więcej

45,06 zł
Calperos 500 kaps. 0.5 g 200 kaps.
producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Calperos 500 kaps. 0.5 g 200 kaps.

Opis: Calperos 500Postać: kapsułki twarde Opakowanie: 200 kapsułekSkład:Jedna kapsułka twarda leku CALPEROS 500 zawiera 200 mg jonów wapnia w postaci 500 mg wapnia węglanu. Substancje pomocnicze: magnezu stearynian, talk. Skład kapsułki żelatyn... Więcej

54,48 zł
Magnokal tabl. 50 szt.
producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Magnokal tabl. 50 szt.

Skład 1 tabletka: 250 mg wodoroasparaginianu magnezu (17 mg Mg); 250 mg wodoroasparaginianu potasu (54 mg K). Wskazania jako leczenie wspomagające w chorobach układu krążenia i mięśnia sercowego. w niemiarowości i nadpobudliwości serca szczegó... Więcej

10,82 zł
Ranimax Teva 0,15g 10 tabl.powl.
producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Ranimax Teva 0,15g 10 tabl.powl.

Ranimax TEVA ranitydyna w postaci chlorowodorku 150 mg 10 tabletek powlekanych Pomoże rozwiązać Ci problem nadkwaśności i zgagi. Substancja czynna leku – ranitydyna zatrzymuje nadmierne wydzielanie kwasu żołądkowego. Co to jest Ranimax... Więcej

5,27 zł
Supremin MAX syrop 7,5 mg/5ml a 150ml
producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Supremin MAX syrop 7,5 mg/5ml a 150ml

SUPREMIN MAX 1,5 mg/ml, syrop (Butamirati citras) CO TO JEST LEK SUPREMIN MAX I W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE Lek Supremin MAX zawiera substancję czynną butamiratu cytrynian. Jest ona nieopioidowym lekiem przeciwkaszlowym. Supremin MAX w postaci... Więcej

14,79 zł
Supremin syrop 4 mg/5ml 200ml
producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Supremin syrop 4 mg/5ml 200ml

SUPREMIN 4 mg/5 ml, syrop (Butamirati citras) 1. CO TO JEST LEK SUPREMIN I W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE SUPREMIN w postaci syropu zawiera jako substancję czynną cytrynian butamiratu, który jest nieopioidowym lekiem przeciwkaszlowym. Zmniejsza cz... Więcej

16,61 zł
Vicks SymptoMed Max 10 saszetek
producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Vicks SymptoMed Max 10 saszetek

Vicks SymptoMed Max na objawy przeziębienia i grypy Maksymalna moc na objawy przeziębienia i grypy od Vicks* Maksymalna ilość paracetamolu w jednej dawce działającej również na zatkany nos i cieknący katar. *Wskazaniem do stosowania VICKS Sym... Więcej

15,09 zł
Wit. C monovitan 200mg tabl. x 50 TEVA
producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Wit. C monovitan 200mg tabl. x 50 TEVA

kwas askorbowy 200 mg Tabletka zawiera: sacharoza 80 mg, żółcień chinolinowa (E104) 0,46 mg 50 tabletek drażowanych   W okresach zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C, takich jak zakażenia wirusowe i bakteryjne, okres rekonwalescencji... Więcej

4,93 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel