RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Sortuj:
Nurofen d/dzieci JUNIOR truskawkowy 100ml
producent: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.Nurofen d/dzieci JUNIOR truskawkowy 100ml

Zawiesina doustna, Ibuprofen 40 mg/ml NUROFEN DLA DZIECI JUNIOR SMAK TRUSKAWKOWY LUB POMARAŃCZOWY. Nurofen dla dzieci Junior to zdrozdapiaskow.pl dating tipps blumenzdrozdapiaskow.pl genf new york web camhttp://www.sodybaranca.lt/toyyi/web-cam-peeperm... Więcej

22,24 zł
Nurofen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym 50ml
producent: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.Nurofen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym 50ml

  Nurofen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym (Ibuprofen 40 mg / ml) Nurofen dla dzieci Forte zawiesina charakteryzuje przede wszystkim formuła, która zapewnia odpowiednio silne działanie dzięki skoncentrowanej zawartości Ibuprofenu, co ... Więcej

14,56 zł
Nurofen Express Forte 400mg kaps. x 20
producent: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.Nurofen Express Forte 400mg kaps. x 20

  Nurofen Express Forte (Ibuprofen 400mg) Lek Nurofen Kapsułki miękkie (ibuprofen 400 mg) działa w sposób ukierunkowany na ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.   Cechy produktu     Maksymalna dawka Ibuprofe... Więcej

12,09 zł
Nurofen Forte tabl.powl. 0,4 g 12 tabl.
producent: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.Nurofen Forte tabl.powl. 0,4 g 12 tabl.

  Nurofen Forte (Ibuprofen 400 mg) Nurofen Forte to lek, który zawiera maksymalną dawkę substancji aktywnej, która uśmieża nawet uciążliwy ból (maksymalna moc produktu 400 mg dostępna bez recepty).   Cechy produktu  ... Więcej

6,81 zł
Nurofen Forte tabl.powl. 0,4 g 24 tabl.
producent: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.Nurofen Forte tabl.powl. 0,4 g 24 tabl.

  Nurofen Forte (Ibuprofen 400 mg) Nurofen Forte to lek, który zawiera maksymalną dawkę substancji aktywnej, która uśmieża nawet uciążliwy ból (maksymalna moc produktu 400 mg dostępna bez recepty).   Cechy produktu  ... Więcej

9,82 zł
Strepsils Intensive tabl. do ssania x 16
producent: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.Strepsils Intensive tabl. do ssania x 16

Strepsils Intensive® to silny niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ) o działaniu miejscowym na ostry ból gardła. Nie ma silniejszego leku na ból gardła w Polsce*. Opis produktu - Dzięki unikalnej formule flurbiprofenu działa podw&o... Więcej

16,51 zł
Strepsils Intensive tabl.dossania  24szt.
producent: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.Strepsils Intensive tabl.dossania 24szt.

Strepsils Intensive® to silny niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ) o działaniu miejscowym na ostry ból gardła. Nie ma silniejszego leku na ból gardła w Polsce*. Opis produktu - Dzięki unikalnej formule flurbiprofenu działa podw&o... Więcej

22,46 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel