ZENTIVA K.S.

Sortuj:
Ibalgin Sport (Ibu-Hepa) krem (0,05g+200j.
producent: ZENTIVA K.S.Ibalgin Sport (Ibu-Hepa) krem (0,05g+200j.

Nazwa: Ibalgin Sport Postać: krem Dawka: (0,05g+200j.m.)/g Opakowanie: 50 g Skład: 1 g kremu zawiera 50 mg (5%) ibuprofenu (Ibuprofenum) oraz 200 j.m. heparynoidu (Heparynoidum). Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1. Wskazania: Pro... Więcej

15,71 zł
Modafen Grip tabl.powl. 0,2g+5mg 12 tabl.
producent: ZENTIVA K.S.Modafen Grip tabl.powl. 0,2g+5mg 12 tabl.

Nazwa: Modafen Grip Postać: tabl.powl. Dawka: 0,2g+5mg Opakowanie: 12 tabl. Skład: Każda tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu (Ibuprofenum) i 5,0 mg fenylefryny chlorowodorku(Phenylephrini hydrochloridum).Pełny wykaz substancji pomocniczych, p... Więcej

7,85 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel