Przeciwgorączkowe

Sortuj:
Aspirin C Bayer tabl. mus. x 20
producent: BAYER SP. Z O.O.Aspirin C Bayer tabl. mus. x 20

OBJAWY PRZEZIĘBIENIA, W TYM BÓL GARDŁA   FORMA: tabletki musujące SKŁAD: 400 mg kwasu acetylosalicylowego, 240 mg witaminy C ZALETY LEKU: Aspirin® C to lek przeznaczony do walki z objawami przeziębienia takimi jak gorączka, ból ... Więcej

26,25 zł
Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g 10 tabl.
producent: BAYER SP. Z O.O.Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g 10 tabl.

OBJAWY PRZEZIĘBIENIA, W TYM BÓL GARDŁA   FORMA: tabletki musujące SKŁAD: 400 mg kwasu acetylosalicylowego, 240 mg witaminy C ZALETY LEKU: Aspirin® C to lek przeznaczony do walki z objawami przeziębienia takimi jak gorączka, ból ... Więcej

15,12 zł
Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g 10 tabl.IMP
producent: FORFARM SP. Z O.O.Aspirin C tabl.mus. 0,4g+0,24g 10 tabl.IMP

OBJAWY PRZEZIĘBIENIA, W TYM BÓL GARDŁA   FORMA: tabletki musujące SKŁAD: 400 mg kwasu acetylosalicylowego, 240 mg witaminy C ZALETY LEKU: Aspirin® C to lek przeznaczony do walki z objawami przeziębienia takimi jak gorączka, ból ... Więcej

15,24 zł
Fervex D objawy przeziębienia grypy bez cukru 8sasz.
producent: BRISTOL MYERS SQUIBB POLSKA SP. Z O.O.Fervex D objawy przeziębienia grypy bez cukru 8sasz.

Fervex D to kompleksowy lek na objawy przeziębienia i grypy do spożycia w formie gorącego płynu (zawartość saszetki rozpuszczona w wodzie). Lek ten może być stosowany przez chorych na cukrzycę, gdyż nie zawiera cukru. Rozgrzewający nap&oacut... Więcej

16,91 zł
producent: BRISTOL MYERS SQUIBB POLSKA SP. Z O.O.Fervex objawy przeziębienia grypy cytrynowy 8sasz.

Fervex to kompleksowy lek na objawy przeziębienia i grypy do spożycia w formie gorącego płynu (zawartość saszetki rozpuszczona w wodzie) o smaku cytrynowym. Rozgrzewający napój łączy w sobie działanie aż trzech składników aktyw... Więcej

16,79 zł
Fervex objawy przeziębienia grypy malinowy 12 saszetek
producent: BRISTOL MYERS SQUIBB POLSKA SP. Z O.O.Fervex objawy przeziębienia grypy malinowy 12 saszetek

Fervex o smaku malinowym to kompleksowy lek na objawy przeziębienia i grypy do spożycia w formie gorącego płynu (zawartość saszetki rozpuszczona w wodzie). Rozgrzewający napój łączy w sobie działanie aż trzech składników aktywn... Więcej

20,03 zł
Gripex Hot Max pr.dop.roztw. x12
producent: US PHARMACIA SP. Z O.O.Gripex Hot Max pr.dop.roztw. x12

Nazwa: Gripex HotActiv Forte Postać: pr.do p.roztw. Dawka: (1g+0,1g+0,0122g)/sasz. Opakowanie: 12 sasz. Skład: 1 saszetka zawiera:substancje czynne: paracetamol 1g, kwas askorbowy 100 mg, chlorowodorek fenylefryny 12,2 mg Działanie: Jest to lek wielos... Więcej

16,34 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel