Informacje o produkcie

Coldrex Maxgrip C tabl. 12 tabl.

  • Coldrex MaxGrip C tabletki
  • Musisz pozostać w pełni aktywny, ale czujesz, że uniemożliwiają Ci to objawy przeziębienia lub grypy?
  • Działaj szybko! Coldrex MaxGrip C to wieloskładnikowy lek w wygodnej formie tabletki, który skutecznie działa na 8...

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Coldrex Maxgrip C tabl. 12 tabl.
Kod produktu: BLOZ7-8109601
status_icon
Produkt niedostępny
Wysyłka w dni
Koszt od 10,50 zł
11.17 / 1szt.
Out Of Stock
Dodaj do obserwowanych

Coldrex MaxGrip C

tabletki


Musisz pozostać w pełni aktywny, ale czujesz, że uniemożliwiają Ci to objawy przeziębienia lub grypy?


Działaj szybko! Coldrex MaxGrip C to wieloskładnikowy lek w wygodnej formie tabletki, który skutecznie działa na 8 objawów przeziębienia i grypy takich jak:


? Bóle mięśniowe ? Bóle kostne ? Gorączka ? Dreszcze


? Katar? Bóle głowy ? Ból gardła? Mokry kaszel


Coldrex MaxGrip C w tabletkach jest tak skuteczny, bo zawiera kombinację aż pięciu substancji aktywnych. Paracetamol zmniejsza gorączkę i ból, fenylefryna udrożnia nos i zatoki, kofeina pobudza ośrodkowy układ nerwowy i nasila przeciwbólowe działanie paracetamolu. Dodatkowo, lek zawiera wodzian terpinu, który ma działanie wykrztuśne oraz witaminę C, której niedobory mogą często wystąpić na początku zakażeń wirusowych.


Coldrex. Silniejszy od przeziębienia i grypy!


 


Działanie:


Coldrex MaxGrip C , dzięki wieloskładnikowej formule działa na 8 objawów grypy lub przeziębienia:
– gorączkę,
– dreszcze,
– bóle głowy,
– ból gardła,
– bóle kostne,
– bóle mięśniowe,
– katar,
– mokry kaszel.


Paracetamol – działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo,


Fenylefryna – zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa,


Kofeina – nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu,


Wodzian terpinu – działa wykrztuśnie,


Witamina C – witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy.


 


Składniki:



  • Paracetamol 500 mg

  • Kofeina 25 mg

  • Fenylefryna 5 mg

  • Wodzian terpinu 20 mg

  • Witamina C 30 mg


Wskazania do stosowania:


Leczenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle gardła, bóle kostne i mięśniowe, katar.


Jak stosować:


Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat:
Doustnie, 2 tabletki, do 4 razy na dobę. Nie stosować częściej niż co 4 godziny ani nie więcej niż 8 tabletek na dobę.


Nie stosować dawki większej niż zalecana.
Jeżeli objawy choroby utrzymują się pacjent powinien zasięgnąć porady lekarza.
Nie stosować z innymi produktami leczniczymi zawierającymi paracetamol, substancje zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa lub innymi lekami o podobnym mechanizmie działania.
Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 3 dni.


 

Parametry techniczne:
Postać:
tabl.
Dawka:
0,5g+0,025g+0,038g+5mg
Opakowanie:
12 tabl. (1 blist.a 12 szt.)
Lek na receptę:
nie
Rodzaj:
LEK
Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego:
POLSKA
STAN:
Nowy
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel