Informacje o produkcie

Gripex Hot Max pr.dop.roztw. x12

  • Nazwa: Gripex HotActiv Forte
  • Postać: pr.do p.roztw.
  • Dawka: (1g+0,1g+0,0122g)/sasz.
  • Opakowanie: 12 sasz.
  • Skład: 1 saszetka zawiera:substancje czynne: paracetamol 1g, kwas askorbowy 100 mg, chlorowodorek fenylefryny 12,2 mg
  • Działanie: Jest to lek wielos...

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Gripex Hot Max pr.dop.roztw. x12
Kod produktu: BLOZ7-3000963
status_icon
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Wysyłka w 2 dni
Koszt od 7,26 zł
20.64 / 1szt.
In stock
Dodaj do obserwowanych

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki. Sprawdź dostępność
Nazwa: Gripex HotActiv Forte
Postać: pr.do p.roztw.
Dawka: (1g+0,1g+0,0122g)/sasz.
Opakowanie: 12 sasz.
Skład: 1 saszetka zawiera:substancje czynne: paracetamol 1g, kwas askorbowy 100 mg, chlorowodorek fenylefryny 12,2 mg
Działanie: Jest to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrażniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.
Wskazania: Wskazania do stosowania: Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.
: Nie stosować leku: • jeśli wcześniej występowały objawy uczulenie an którykolwiek składnik leku,• jeśli występują następujące schorzenia: niestabilna choroba wieńcowa, zaburzenia rytmu serca, wysokie ciśnienie tętnicze, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, ciężka niewydolność nerek lub wątroby, wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, fenyloketonuria, jaskra z wąskim kątem przesączania, nadczynność tarczycy,• w czasie stosowania leków z grupy inhibitorów MAO i okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków• w skojarzeniu z trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi,• w czasie przyjmowania zydowudyny,• u dzieci w wieku poniżej 12 lat,• w okresie ciąży i karmienia piersią.
Dawkowanie: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4 do 6 godzin (maksymalnie 4 saszetki na dobę). Zawartość należy rozpuścić w szklance gorącej wody.
Parametry techniczne:
Postać:
pr.do p.roztw.
Lek na receptę
Dawka:
(1g+0,1g+0,0122g)/sasz.
Opakowanie:
12 sasz.
Lek na receptę:
nie
Rodzaj:
LEK
Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego:
POLSKA
STAN:
Nowy
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel